Muži Ženy Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 99999995 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Babinec | 2013/09/28 | Frymburk | JČHL | 51,34 | 15 | 0 | |
Bahulová Barbora | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,32 | 70 | 0 | |
Bajerová Lenka | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,65 | 57 | 0 | |
Bartuňková Barbora | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,88 | 80 | 0 | |
Borůvková Veronika | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 19,99 | 27 | 0 | |
Boukalová Barbora | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 18,57 | 6 | 0 | |
Bublová Nikola | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 121 | 0 | |
Buriánková Veronika | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,21 | 52 | 0 | |
Cejnarová Tereza | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 34,15 | 104 | 0 | |
Cíchová Aneta | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 24,19 | 92 | 0 | |
Dobrá Nikola | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,18 | 67 | 0 | |
Dobřichovská Jana | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,12 | 28 | 0 | |
Dolní Žďár | 2013/07/05 | Horní Meziříčko, hřiště | - | 69,44 | 3 | 0 | |
Dolská Marie | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,45 | 39 | 0 | |
Drobná Magda | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,71 | 59 | 0 | |
Duchková Milada | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 23,34 | 85 | 0 | |
Dušánková Simona | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 23,10 | 82 | 0 | |
Dušková Romana | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 32,13 | 103 | 0 | |
Dvořáková Radka | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,17 | 51 | 0 | |
Friedlová Eliška | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,95 | 62 | 0 | |
Genttnerová Karolína | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,33 | 35 | 0 | |
Grausová Dagmar | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 115 | 0 | |
Hájková Daniela | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,55 | 56 | 0 | |
Hájková Karolína | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,44 | 38 | 0 | |
Hatašová Anežka | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,98 | 64 | 0 | |
Havelková Daniela | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,93 | 61 | 0 | |
Havlíková Natálie | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,72 | 44 | 0 | |
Havlová Iveta | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 108 | 0 | |
Havlová Šárka | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,41 | 73 | 0 | |
Hazmuková Klára | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 23,42 | 86 | 0 | |
Hlavinková Monika | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,09 | 50 | 0 | |
Horní Němčice | 2013/07/05 | Horní Meziříčko, hřiště | - | 56,07 | 1 | 0 | |
Hořáková Martina | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,30 | 33 | 0 | |
Hořčicová Tereza | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 25,18 | 95 | 0 | |
Hrouzková Andrea | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 19,48 | 19 | 0 | |
Hudečková Lucie | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 26,76 | 98 | 0 | |
Hynčicová Ivana | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 120 | 0 | |
Hynčicová Michaela | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 112 | 0 | |
Ihľany | 2013/09/28 | Bijacovce, štadión | - | 22,77 | 8 | 0 | |
Ihľany | 2013/09/28 | Bijacovce, štadión | - | 24,54 | 8 | 0 | |
Illimannová Ester | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,80 | 79 | 0 | |
Jágriková Kristýna | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 19,70 | 23 | 0 | |
Jaklová Natálie | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 23,27 | 84 | 0 | |
Javůrková Karolína | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 24,94 | 94 | 0 | |
Ježková Zdeňka | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 19,84 | 26 | 0 | |
Jonášová Denisa | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 111 | 0 | |
Jonová Karolína | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,26 | 32 | 0 | |
Kaňková Pavla | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 25,50 | 96 | 0 | |
Kaslová Alena | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,14 | 29 | 0 | |
Kašparová Kristýna | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 27,31 | 99 | 0 | |
Klímová Lucie | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 19,84 | 25 | 0 | |
Kmůchová Petra | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 110 | 0 | |
Kolibová Magdaléna | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 117 | 0 | |
Konečná Monika | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,42 | 54 | 0 | |
Korsová Helena | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 116 | 0 | |
Koudelková Zuzana | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,54 | 41 | 0 | |
Kroulíková Tereza | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 23,87 | 89 | 0 | |
Krunčíková Anna | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,69 | 43 | 0 | |
Kšánová Štěpánka | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,52 | 74 | 0 | |
Kulštejnová Tereza | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 114 | 0 | |
Laufková Simona | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 24,50 | 93 | 0 | |
Lowingerová Tereza | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,61 | 77 | 0 | |
Machalová Veronika | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 18,92 | 13 | 0 | |
Marešová Monika | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 18,73 | 9 | 0 | |
Markova Marketa | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,97 | 63 | 0 | |
Masná Anežka | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 18,62 | 7 | 0 | |
Medunová Kateřina | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 30,10 | 102 | 0 | |
Medunová Růžena | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 52,46 | 106 | 0 | |
Musílková Martina | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 23,10 | 81 | 0 | |
Nechanická Aneta | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,85 | 47 | 0 | |
Nolčová Andrea | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 18,87 | 12 | 0 | |
Nováková Pavla | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,35 | 71 | 0 | |
Novotná Anna | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 23,49 | 87 | 0 | |
Pacov | 2013/07/05 | Horní Meziříčko, hřiště | - | 69,63 | 4 | 0 | |
Pajasová Tereza | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,67 | 78 | 0 | |
Pavlíková Ester | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 119 | 0 | |
Pečicová Iveta | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 113 | 0 | |
Plačková Václava | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 19,58 | 20 | 0 | |
Pušová Renáta | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,43 | 37 | 0 | |
Pyšová Zuzana | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 19,84 | 24 | 0 | |
Racková Jana | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,54 | 75 | 0 | |
Reinwartová Lucie | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 18,34 | 4 | 0 | |
Robenková Jitka | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,36 | 36 | 0 | |
Rusynová Jessica | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,69 | 58 | 0 | |
Růžičková Milada | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,31 | 34 | 0 | |
Růžková Pavla | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 23,98 | 90 | 0 | |
Řepková Kristýna | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,04 | 65 | 0 | |
Seberová Klára | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 19,12 | 15 | 0 | |
Sedláčková Anděla | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 107 | 0 | |
Skalská Lucie | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 19,31 | 16 | 0 | |
Suchmanová Věra | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,71 | 60 | 0 | |
Světlá | 2013/07/05 | Horní Meziříčko, hřiště | - | 81,74 | 5 | 0 | |
Šejbová Veronika | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 118 | 0 | |
Šenkýřová Klára | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 18,34 | 5 | 0 | |
Šimerdová Jiřina | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 29,96 | 101 | 0 | |
Šimerdová Jitka | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 109 | 0 | |
Škalová Jana | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 19,62 | 21 | 0 | |
Škrobáková Dominika | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,53 | 55 | 0 | |
Šleisová Zuzana | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 27,43 | 100 | 0 | |
Štěpánková Marie | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 20,89 | 48 | 0 | |
Šuňava | 2013/09/28 | Bijacovce, štadión | - | 21,54 | 7 | 0 | |
Šuňava | 2013/09/28 | Bijacovce, štadión | - | 28,28 | 12 | 0 | |
Těšická Karolína | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,19 | 68 | 0 | |
Tomandlová Lenka | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 18,10 | 3 | 0 | |
Trčková Jana | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,15 | 66 | 0 | |
Tschopová Eliška | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,38 | 72 | 0 | |
Tschopová Gábina | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 22,55 | 76 | 0 | |
Urlichová Jana | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 19,44 | 17 | 0 | |
Vágnerová Jana | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 21,09 | 49 | 0 | |
Vebrová Adéla | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 26,20 | 97 | 0 | |
Vodehnalová Lenka | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 23,13 | 83 | 0 | |
Volšičková Anna | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 23,56 | 88 | 0 | |
Vršecká Andrea | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 19,11 | 14 | 0 | |
Zitná Kateřina | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 24,18 | 91 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Jihočeská hasičská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Babinec, nejlepěí čas: 51,34 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bahulová Barbora, nejlepěí čas: 22,32 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bajerová Lenka, nejlepěí čas: 21,65 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bartuňková Barbora, nejlepěí čas: 22,88 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Borůvková Veronika, nejlepěí čas: 19,99 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Boukalová Barbora, nejlepěí čas: 18,57 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bublová Nikola, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Buriánková Veronika, nejlepěí čas: 21,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Cejnarová Tereza, nejlepěí čas: 34,15 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Cíchová Aneta, nejlepěí čas: 24,19 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dobrá Nikola, nejlepěí čas: 22,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dobřichovská Jana, nejlepěí čas: 20,12 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dolská Marie, nejlepěí čas: 20,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Drobná Magda, nejlepěí čas: 21,71 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Duchková Milada, nejlepěí čas: 23,34 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dušánková Simona, nejlepěí čas: 23,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dušková Romana, nejlepěí čas: 32,13 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dvořáková Radka, nejlepěí čas: 21,17 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Friedlová Eliška, nejlepěí čas: 21,95 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Genttnerová Karolína, nejlepěí čas: 20,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Grausová Dagmar, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hájková Daniela, nejlepěí čas: 21,55 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hájková Karolína, nejlepěí čas: 20,44 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hatašová Anežka, nejlepěí čas: 21,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Havelková Daniela, nejlepěí čas: 21,93 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Havlíková Natálie, nejlepěí čas: 20,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Havlová Iveta, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Havlová Šárka, nejlepěí čas: 22,41 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hazmuková Klára, nejlepěí čas: 23,42 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hlavinková Monika, nejlepěí čas: 21,09 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hořáková Martina, nejlepěí čas: 20,30 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hořčicová Tereza, nejlepěí čas: 25,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hrouzková Andrea, nejlepěí čas: 19,48 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hudečková Lucie, nejlepěí čas: 26,76 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hynčicová Ivana, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hynčicová Michaela, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ihľany, nejlepěí čas: 22,77 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Illimannová Ester, nejlepěí čas: 22,80 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jágriková Kristýna, nejlepěí čas: 19,70 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jaklová Natálie, nejlepěí čas: 23,27 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Javůrková Karolína, nejlepěí čas: 24,94 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ježková Zdeňka, nejlepěí čas: 19,84 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jonášová Denisa, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jonová Karolína, nejlepěí čas: 20,26 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kaňková Pavla, nejlepěí čas: 25,50 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kaslová Alena, nejlepěí čas: 20,14 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kašparová Kristýna, nejlepěí čas: 27,31 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Klímová Lucie , nejlepěí čas: 19,84 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kmůchová Petra, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kolibová Magdaléna, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Konečná Monika, nejlepěí čas: 21,42 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Korsová Helena, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Koudelková Zuzana, nejlepěí čas: 20,54 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kroulíková Tereza, nejlepěí čas: 23,87 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Krunčíková Anna, nejlepěí čas: 20,69 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kšánová Štěpánka, nejlepěí čas: 22,52 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kulštejnová Tereza, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Laufková Simona, nejlepěí čas: 24,50 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Lowingerová Tereza, nejlepěí čas: 22,61 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Machalová Veronika, nejlepěí čas: 18,92 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Marešová Monika, nejlepěí čas: 18,73 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Markova Marketa, nejlepěí čas: 21,97 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Masná Anežka, nejlepěí čas: 18,62 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Medunová Kateřina, nejlepěí čas: 30,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Medunová Růžena, nejlepěí čas: 52,46 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Musílková Martina, nejlepěí čas: 23,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Nechanická Aneta, nejlepěí čas: 20,85 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Nolčová Andrea, nejlepěí čas: 18,87 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Nováková Pavla, nejlepěí čas: 22,35 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Novotná Anna, nejlepěí čas: 23,49 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pajasová Tereza, nejlepěí čas: 22,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavlíková Ester, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pečicová Iveta, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Plačková Václava, nejlepěí čas: 19,58 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pušová Renáta, nejlepěí čas: 20,43 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pyšová Zuzana, nejlepěí čas: 19,84 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Racková Jana, nejlepěí čas: 22,54 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Reinwartová Lucie, nejlepěí čas: 18,34 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Robenková Jitka, nejlepěí čas: 20,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Rusynová Jessica, nejlepěí čas: 21,69 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Růžičková Milada, nejlepěí čas: 20,31 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Růžková Pavla, nejlepěí čas: 23,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Řepková Kristýna, nejlepěí čas: 22,04 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Seberová Klára, nejlepěí čas: 19,12 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sedláčková Anděla, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Skalská Lucie, nejlepěí čas: 19,31 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Suchmanová Věra, nejlepěí čas: 21,71 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šejbová Veronika, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šenkýřová Klára, nejlepěí čas: 18,34 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šimerdová Jiřina, nejlepěí čas: 29,96 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šimerdová Jitka, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Škalová Jana, nejlepěí čas: 19,62 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Škrobáková Dominika, nejlepěí čas: 21,53 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šleisová Zuzana, nejlepěí čas: 27,43 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Štěpánková Marie , nejlepěí čas: 20,89 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šuňava, nejlepěí čas: 28,28 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Těšická Karolína, nejlepěí čas: 22,19 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tomandlová Lenka, nejlepěí čas: 18,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Trčková Jana, nejlepěí čas: 22,15 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tschopová Eliška, nejlepěí čas: 22,38 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tschopová Gábina, nejlepěí čas: 22,55 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Urlichová Jana, nejlepěí čas: 19,44 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vágnerová Jana, nejlepěí čas: 21,09 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vebrová Adéla, nejlepěí čas: 26,20 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vodehnalová Lenka, nejlepěí čas: 23,13 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Volšičková Anna, nejlepěí čas: 23,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vršecká Andrea, nejlepěí čas: 19,11 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Zitná Kateřina, nejlepěí čas: 24,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/07/05 | Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Belarus ( Bělorusko ) | https://www.facebook.com/groups/108122059243435/ | - | |
Šumavská liga | http://sumavska-liga.webnode.cz/ | ŠH | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2013
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2013/09/28 | Bijacovce, štadión, finále Východoslovenskej hasičskej ligy | 4 | |
2013/09/28 | Bijacovce, štadión, finále Východoslovenskej hasičskej ligy | 14 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře